about us

درباره کانون تبلیغاتی دیتا

با توجه به توسعه و نفوذ روزافزون تکنولوژی در زندگی مردم، کانون دیتا تلاش می کند تا با بهره گیری از راهکارهای یکپارچه هوشمند و خلاقانه در حوزه دیجیتال، وب و بازاریابی نوین، کسب و کارهای ایرانی را در راستای افزایش میزان فروش، بهره‌وری و محبوبیت برند تجاری همراهی کند. زمینه های فعالیت کنونی این شرکت گستره عظیمی از خدمات را در قالب دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ در بر می‌گیرد. خدمات متناوب شامل طراحی سایت، سئو، هوشمند سازی کسب و کار، تجارت الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی است.

بیش از 10 سال است که کانون تبلیغاتی دیتا در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

تجربه کاری

بیش از 10 سال تجربه کاری

خدمات

بیش از 9 سرویس بازاریابی

مشتریان

بیش از 100 کسب و کار

اعضای تیم

بیش از 15 متخصص

فرهنگ سازمانی

فرهنگ سازمانی ما بر اساس سادگی و شفافیت است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و تندیسها و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که ما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینیم. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد کسب و کار یعنی ما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذاریم. آژانس دیجیتال مارکتینگ دیتا قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای دیجیتالی ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

همکاران ما

برندهایی که با دیتا همکاری می‌کنند

در صورتیکه قصد دریافت مشاوره، ارسال سفارش پروژه و یا استعلام قیمت دارید می توانید از طریق ” فرم درخواست مشاوره ” درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. برای تماس با ما می توانید از طریق ” فرم تماس ” اطلاعات و پیام خود را ارسال کنید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

  • آدرس دفتر تهران :
  • آدرس دفتر آمل : خیابان امام خمینی . آفتاب 19. ساختمان پیرزاد . طبقه سوم . واحد 33
  • تلفن تماس : 01144442000
  • آدرس ایمیل : info [at] shomal [dot] net