content-marketing

تولید ، انتشار و بازاریابی محتوا

با بازاریابی محتوا کاری کنید که مشتریان شما را به عنوان یک منبع معتبر بشناسند یکی از قدیمیترین گفته ها در خصوص محتوا در اینترنت وجود دارد و آن اینکه محتوا پادشاهی می‌کند. اما چرا؟ اگر شما به طور مرتب تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می‌دهند و در نتیجه کاربران شما افزایش می‌یابند. وقتی هم که مطالب شما واقعاً مفید باشد، اعتماد این کاربران جلب خواهد شد و با خیال آسوده به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

جذب مخاطبان بیشتر

مطالبی مفید، سرگرم‌کننده و جذاب تولید کنید که باعث شود مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند.

نشانه گیری مشتری واقعی

کسانی را به سمت خود جذب کنید که به زمینۀ کاری شما علاقه‌مند هستند و نیازمند خدمات شما می‌باشند.

پیشتاز شدن در صنعت

با ایجاد محتوای مرتبط و آموزنده، تبدیل به یک منبع معتبر شوید برای هر آنچه که به تجارت شما مربوط است.

راهکار های بازاریابی محتوا

طراحی استراتژی و برنامه‌ریزی تولید محتوا

استراتژی محتوای شما توسط ما تعیین می‌گردد. سپس محتوای بومی و تخصصی توسط تیم شما تولید می‌شود. تیم بازاریابی محتوای دیتا نیز مطمئن می‌شود که محتوای شما دارای بالاترین کیفیت هم برای کاربر و هم از لحاظ جستجو است.

تولید محتوا و توزیع آن از طریق رسانه‌های مختلف

با بالاترین سطح کیفیت، در وب سایت شما به تولید محتوای متنی و چند رسانه‌ای خواهیم پرداخت و مطمئن می‌شویم محتوای شما هم برای کاربر و هم برای جستجو بهینه باشد.

تحقیق کلمه کلیدی

هرچه ما می‌نویسیم، در گوگل جستجو دارد و می‌تواند در افزایش ورودی شما تاثیر بگذارد.

حفظ هویت برند شما

هویت کسب و کار شما در لحن و محتوای تمام مطالب قابل لمس خواهد بود.

محتوای مفید و ارزشمند

مطالبی می‌نویسیم که حرفی برای گفتن داشته باشند و کاربران از آنها استفاده کنند.

رعایت اصول سئو

تمام آنچه برای کسب رتبه های بالای گوگل لازم است را رعایت خواهیم کرد.

وقتی می گیم طراحی و تدوین استراتژی تولید محتوا ، دقیقا منظورمون چیه ؟

تحقیق جامع کلمات کلیدی

اولین و مهم‌ترین مرحله در طراحی استراتژی تولید محتوا، تحقق کلمات کلیدی است. با بررسی کامل کلمات مرتبط با حوزه کسب و کاری شما علاوه بر شناخت نیاز کاربران، می‌توانیم جهت تولید محتوای سایت شما برنامه‌ریزی کنیم. در واقع، تحقیق کلمات کلیدی، اساس کار طراحی استراتژی بوده و در برنامه‌ریزی‌های آینده تعیین کننده می‌باشد.

ارائه ساختار کلی وبلاگ

پس از تحقیق کلمات کلیدی، می‌توانیم کلمات را دسته‌بندی و بر اساس آن، دسته‌بندی‌های مورد نیاز در وبلاگ شما را مشخص کنیم. بر این اساس، موضوعات اصلی که باید حول آن‌ها تولید محتوا صورت پذیرد، مشخص خواهد شد.

مشاوره ایجاد پرسونای مشتری

شناخت مخاطب به شما کمک می‌کند تا درک کامل‌تری از نیاز او داشته باشید. به خاطر داشته باشید که یکی از مهم‌ترین اهداف ما از تولید محتوا، پاسخگویی به سوالات و نیازهای مخاطبان است که در نهایت می‌تواند آن‌ها را به مشتری نهایی شما تبدیل کند.

ارائه برنامه زمانی انتشار

محتوای تولید شده شما باید در زمان‌بندی مشخص و منطقی منتشر شود تا تاثیرگذاری آن به حداکثر میزان ممکن برسد. ما به شما برنامه زمانی انتشار هر محتوا را ارائه می‌کنیم.

تعیین اولویت‌های تولید محتوا

قطعا فروش برخی محصولات یا ارائه برخی خدمات برای شما اولویت بالاتری دارد. همچنین، برخی موضوعات تولید محتوا برای شما هدفمندتر بوده و شانس شما را جهت افزایش فروش بیشتر می‌کند. بر این اساس، پس از تحقیق کلمات کلیدی، مشخص می‌کنیم که پرداخت به کدام موضوعات باید در اولویت قرار بگیرد.

 

تعیین موضوع مقالات

بر اساس تحقیق کامل کلمات کلیدی و پس از مشخص شدن اولویت‌های تولید محتوا، موضوعات برنامه 1 ساله تولید محتوای شما نیز مشخص می‌شوند.

همین الان تولید محتوای خود را شروع کنید

در صورتیکه در این مسیر به مشکلی بر خوردید از طریق فرم زیر با کاشناسان ما در ارتباط باشید.

در صورتیکه قصد دریافت مشاوره، ارسال سفارش پروژه و یا استعلام قیمت دارید می توانید از طریق ” فرم درخواست مشاوره ” درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. برای تماس با ما می توانید از طریق ” فرم تماس ” اطلاعات و پیام خود را ارسال کنید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

  • آدرس دفتر تهران :
  • آدرس دفتر آمل : خیابان امام خمینی . آفتاب 19. ساختمان پیرزاد . طبقه سوم . واحد 33
  • تلفن تماس : 01144442000
  • آدرس ایمیل : info [at] shomal [dot] net