سئو و بهینه سازی

seo-min

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

امروز جست و جو در اینترنت راحت ترین و پرکاربردترین عمل مشتریان برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیازشان است، اما مسئله اینجاست که چطور در حوزه فعالیت خودمون از رقبا پیشی بگیریم و جزو اولین نتایج جست و جو در گوگل باشیم ، سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو، با به کارگیری استراتژی های گوناگون و گاها پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبار سایت شما خواهد شد، چه چیزی بهتر از این که مشتریان و کاربران اینترنت قبل از آشنایی با رقبا و ورود به وب سایت آنها و آشنائی با خدماتشان وارد وب سایت شما شوند و از تمام مطالب و خدمات شما مطلع شوند و یا حتی تبدیل به مشتری شما شوند و …

اهمیت سئو بر اساس
آمارهای جهانی

شروع وب گردی با جست و جو

75 درصد کاربران

دیدن فقط صفحه اول نتایج

75 درصد کاربران

کلیک بر روی نتایج اول

62 درصد کاربران

هدفمند تبلیغ کنید

سئو یکی از موثرترین ابزار تبلیغات است که نسبت به سایر روش ها ارزانتر و هدفمندتر است، با بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو دقیقا برای کاربرانی سرمایه گذاری می کنید که به دنبال شما هستند، طبیعتا امکان تبدیل شدن این کاربران به مشتری نهایی بالاست.

بازدید سایت خود را بالا ببرید

بیشتر کاربران برای جست و جوی خدمات یا نیازهای خود فقط یک یا نهایتا دو صفحه اول نتایج جست و جو را در گوگل مشاهده می کنند، وقتی سایت شما بهینه باشد نتیجتا در صفحه اول یا دوم هستید که این منجر به افزایش بازدید سایت، فروش بیشتر و افزایش سود و درآمد شما می شود.

از رقبایتان پیشی بگیرید

سئو، برگ برنده ای تقریبا دائمی در عرصه رقابت کسب و کار شماست، وقتی کسب و کار شما کوچک یا محلی است و در نتایج صفحه اول جست و جو ظاهر می شوید، نه تنها امکان رقابت با کسب و کارهای کوچک بلکه امکان رقابت با کسب و کارهای بزرگ را نیز پیدا می کنید.

اعتماد مشتریان را جلب کنید

در دنیای کنونی گوگل یک ابزار قابل اعتماد است، وقتی وب سایت شما در صفحه اول جست و جوی گوگل قرار می گیرد، اعتماد مردم به کسب و کار شما افزایش می یابد، این یکی از مهم ترین پیش نیازهای هر کسب و کار است.

فرآیند انجام خدمات سئو

تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی و رقبا

با ابزارهایمان تحقیق می‌کنیم که مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین کلمات کلیدی برای سئوی وب‌سایت‌تان کدامند. بعد از آن رقبایتان را بررسی می‌کنیم و در انتها، برنامه‌ریزی اجرایی فرآیند سئوی وب‌سایت‌تان را تدوین می‌کنیم.

تحلیل و بررسی وب سایت شما

در ابتدا ما وب سایت شما را از لحاظ موارد مهم سئو کاملا بررسی میکنیم، این ابعاد شامل: عمر دامنه شما، سابقه فعالیت های سئو قبلی، لندینگ پیج های مربوط به کلمات کلیدی، کیفیت کد نویسی، قابلیت های CMS وب سایت شما، محتوای متنی و تصویری در صفحات وب سایت و بلاگ و کلیه موارد مرتبطسئو می باشد.

بررسی، توسعه و بازنویسی محتوا

بخش اصلی عملیات سئو مبتنی بر کیفیت محتوای قابل ارائه به کاربران و همینطور موتورهای جستجوست، بر  اساس سطح رقابتی و نوع کلمات کلیدی کلیه محتوای صفحات فرود مختلف با جزئیات بررسی شده و در مواردی که نیاز باشد اقدامات محتوایی لازم، شامل نگارش محتوا، بازنویسی محتوا و یا توسعه محتوای موجود انجام خواهد گرفت!

 
تدوین استراتژی لینک سازی

تمامی اقداماتی که بایستی در خارج از وب‌سایت شما صورت بگیرد، اعم از حذف لینک های بی کیفیت، ایجاد شبکه‌ی لینکی استاندارد، بازنشر محتوا در شبکه‌های اجتماعی، هرم‌های لینکی و… جهت تهیه یک استراتژی مدون اجرایی، از این نقطه شروع می شود.

ارزیابی، آنالیز و نهایتاً بهبود رتبه

تمامی رفتارهای رقبا، افت و خیز در رتبه‌ها، کلیک‌هایی که بابت رتبه داشتن در هر کلمه‌ی کلیدی داشته‌اید و …،  بررسی شده و در جهت بهبود استراتژی عملیاتی لحاظ می شود.

برای مشاوره رایگان ما با شما تماس می گیریم

در صورتیکه قصد دریافت مشاوره، ارسال سفارش پروژه و یا استعلام قیمت دارید می توانید از طریق ” فرم درخواست مشاوره ” درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. برای تماس با ما می توانید از طریق ” فرم تماس ” اطلاعات و پیام خود را ارسال کنید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

  • آدرس دفتر تهران :
  • آدرس دفتر آمل : خیابان امام خمینی . آفتاب 19. ساختمان پیرزاد . طبقه سوم . واحد 33
  • تلفن تماس : 01144442000
  • آدرس ایمیل : info [at] shomal [dot] net